Druga momčad Poreča odigrala je svoj treći susret sezone. Nakon pobjede i remija, stigao je i prvi poraz, a ovog puta bolja je bila momčad RK Čavle 29:21 (9:6). Nakon ovog poraza, Porečani se nalaze na četvrtom mjestu tablice te se sada okreću sljedećoj utakmici, kada će na domaćem terenu snage odmjeriti s Mornar-Crikvenicom 2.

Od početka su Čavle bile u prednosti iako je Poreč uspijevao izjednačiti na 4:4. Do prvog odvajanja došlo je pred kraj prvog poluvremena kada je domaća momčad povela 9:6. U nastavku se Poreč držao u igri i priključku, čak je i Martin Sebastiano Boka izjednačio na 11:11. No, uslijedila je nova crna rupa Poreča i domaćin stvara 5-0 seriju koja je u jednu ruku i odlučila susret. Do kraja nije bilo velikih promjena na terenu, a Čavle je slavilo 29:21.

Najefikasniji u redovima Poreča bio je Diego Jelić s osam pogodaka, a četiri je upisao Tilan Štifanić.